Parasol prywatności tworzony jest odpowiedzią na potrzeby przedsiębiorców docierających do swoich klientów z wykorzystaniem Internetu. Na dzień dzisiejszy część podmiotów gospodarczych nie może sobie poradzić z prawidłowym wdrożeniem w swojej organizacji zasad związanych z bezpieczeństwem i prywatnością oraz z uwzględnieniem praw przysługujących odbiorcom ich produktów lub usług. Naszym zadaniem jest budowanie biznesu swojego i swoich klientów zgodnie z prawem i dobrymi obyczajami w celu budowania trwałych relacji biznesowych.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do konatku

Adam Koper
Adam KoperPrawnik
Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, ukończył także studia podyplomowe w zakresie prawa zamówień publicznych. Od 2019 r. wpisany na listę członków Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie, aplikant radcowski. Jego doświadczenie zawodowe obejmuje uczestnictwo w obsłudze podmiotów gospodarczych, w tym notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, obsługę organizacji pozarządowych, a także podmiotów publicznych. Prawnik przy projekcie związanym z upowszechnieniem i ochroną praw konsumenckich (dlakonsumenta.pl). Od 2013 r. zdobywa doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, w szczególności zajmując się zagadnieniami związanymi ze spółkami technologicznymi, agencjami reklamowymi, działalnościami software house, czy podmiotami działającymi w branży e-commerce. Dysponuje rozległym doświadczeniem z zakresu prawa konsumenckiego, własności intelektualnej czy ochrony danych osobowych, z których to przeprowadził liczne szkolenia.
Piotr Wąsik
Piotr WąsikPrawnik
Radca prawny, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie, ukończył studia podyplomowe na kierunku „Bezpieczeństwo informacji i danych osobowych w administracji i biznesie” na Uniwersytecie Jagiellońskim, posiada certyfikat auditora wewnętrznego systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji wg ISO/IEC 27001. Doświadczenie na rynku usług prawniczych zaczął zdobywać od 2013 r. poprzez pracę w renomowanych kancelariach prawnych na terenie Krakowa. Tematyką ochrony danych osobowych zajmuje się od 2014 r. Specjalizuje się również w prawie odszkodowawczym i ubezpieczeniowym. Posiada bogate doświadczenie w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorców, a także szerokie doświadczenie w zakresie wdrażania rozwiązań z zakresu ochrony danych osobowych. W ramach praktyki zawodowej wykonywał lub nadzorował dziesiątki projektów wdrożeniowych z zakresu ochrony danych osobowych, od małych kilkuosobowych firm do dużych przedsiębiorstw.
Adam Ciastoń
Adam CiastońPrawnik
Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu śląskiego, od 2019 r. znajduje się wśród członków Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie, aplikant radcowski. Doświadczenie zawodowe czynnie zdobywał już od 2013 r. w renomowanych krakowskich kancelariach radcowskich i adwokackich, specjalizując się w dziedzinie doradztwa na rzecz osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. W obszarze jego ekspertyzy znajdują się zagadnienia związane z obsługą prawną podmiotów z branży kreatywnej, e-commerce, a także prowadzących sprzedaż towarów i usług tradycyjnymi kanałami w kraju i za granicą. Niejednokrotnie wykorzystywał swoją wiedzę przy organizacji akcji marketingowych i działań promocyjnych, a także w związku z procesami związanymi z tworzeniem lub reorganizacją sklepów i serwisów internetowych. W kręgu jego zainteresowań zawodowych pozostaje głównie prawo gospodarcze, prawo handlowe, prawo umów oraz zagadnienia związane z tworzeniem, reorganizacją, łączeniem lub podziałami podmiotów prawa handlowego. Ponadto, dysponuje wiedzą z zakresu prawa własności intelektualnej, a także przetwarzania i ochrony danych osobowych. Oprócz doświadczeń i wiedzy zdobytych w ramach świadczenia usług prawnych, może pochwalić się wachlarzem umiejętności w obrębie licznych negocjacji, dzięki swojej praktyce w jednej z największych instytucji finansowych w Europie Środkowo-Wschodniej, co sprawia, że jest dla swoich klientów nieocenionym wsparciem przy negocjacjach wszelkich kontraktów.